Imieniny obchodzą:

Benedykta, Benita, Dytrych, Gościwit, Jan, Judyta, Jurand.


Pomiary gruntów i budynków pod CPK. Masz prawo nie wyrazić zgody!

Spółka CPK poinformowała, że wysyła w teren firmy, aby mierzyły budynki czy inne obiekty na nieruchomościach prywatnych – www.teresin24.pl/uwaga-od-jutra-nowe-badania-geodezyjne-cpk-skaning-laserowy-terenu-inwestycji/
Poniżej ważne informacje:
1) MASZ PRAWO WYPROSIĆ TAKIE OSOBY W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM Z PRYWATNEJ NIERUCHOMOŚCI
2) MASZ PRAWO NIE WYRAZIĆ ZGODY NA POMIARY
3) OSOBY TE PRZY OBECNYCH DOKUMENTACH I STANIE PRAWNYM MUSZĄ MIEĆ OSOBISTĄ ZGODĘ WŁAŚCICIELA NA WYKONYWANIE TAKICH POMIARÓW,
4) JEŻELI WIDZISZ, ŻE NIE MA SĄSIADA, A KTOŚ CHODZI PO JEGO POSESJI, POPROŚ O OKAZANIE TAKIEGO POZWOLENIA, ZADZWOŃ I POINFORMUJ SĄSIADA, JEŻELI DOPUSZCZONO SIĘ WEJŚCIA NA NIERUCHOMOŚĆ PRYWATNĄ BEZ POZWOLENIA, WEZWIJ PATROL POLICJI NA MIEJSCE.
W chwili obecnej każdy właściciel nieruchomości musi wyrazić im osobistą zgodę, aby mogli takich pomiarów dokonywać, czy w ogóle wejść na nieruchomość prywatną – nie tylko podwórko ale też pole, las, itd.
Te dokumenty, które przedstawiają obecnie osoby dokonujące pomiarów w żaden sposób nie upoważnianą ich do wejścia na nieruchomość prywatną w jakimkolwiek celu. Najwyżej mogą mierzyć własność publiczną, czyli drogi.
Nie mogą dokonywać pomiarów na własności prywatnej bez wyraźnej osobistej zgody właściciela nieruchomości.
Przekaż tą informację sąsiadowi i znajomym, aby te osoby nie wykorzystywały twojej czy czyjejś nieznajomości prawa obecnie obowiązującego.
źródło: Nie dla CPK/Facebook

Dodaj komentarz

KALENDARZ

Maj 2021
P W Ś C P S N
« kwi    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Gmina TERESIN – BIP

BIP Teresin

DODAJ OGŁOSZENIE DROBNE – MAX. 60 ZNAKÓW – ZA DARMO

Facebook