Imieniny obchodzą:

Adelajda, Aleksander, Dagmara, Paramon, Suliwoj.

Zwycięstwo KS Teresin z Laurą Chylice i niewielka strata do lidera tabeli!

miniuksPierwszy zespół Seniorów KS Teresin znajduje się obecnie na 3. miejscu Ligi Okręgowej, ze stratą 3 punktów do Lidera i 1 punktu do 2 miejsca! Dobra dyspozycja w bieążcym sezonie została potwierdzona w ostatniej kolejce, w meczu z klubem Laura Chylice, wygranym na wyjeździe 3-1.

Laura Chylice: KS Teresin  1:3 (0:1) Bramki dla Teresina: K. Bartosiewicz, M.Kowalski, P. Szewczyk

Skład KS Teresin: T.Warszawski (92′ Nowakowski), P.Szewczyk, M.Zych, M.Leszczyński, M.Kowalski, K. Bartosiewicz, M.Bauman, S.Płacheta (80′ Kałużny), K.Kuśmider (78′ Wesek), T.Oziemblewski, K. Bargieł.

Ten meczy wyjazdowy był bardzo ważny dla podopiecznych A. Warszawskiego, którzy walczą w tym sezonie o najlepszą trójkę w II grupie Warszawskiej Ligi Okręgowej. Tak też zawodnicy podeszli do tego meczu od pierwszych minut. Odpowiedzialna gra w obronie oraz aktywna gra skrzydłami, wyprzedzanie przeciwników o jeden krok – to była recepta na wygraną. Pierwszą bramkę zdobyliśmy w 37. minucie, gdy sędzia odgwizdał ewidentny rzut karny na Kacprze Bargle, a jego wykonawcą był K. Bartosiewicz. Do przerwy utrzymał się dla nas korzystny wynik i od początku II połowy ponownie to my kontrolowaliśmy grę. Efektem tego była druga bramka strzelona przez P. Szewczyka po stałym fragmencie wykonywanym przez T. Oziemblewskiego.

W 65 minucie M. Leszczyński przerywając kontrę gospodarzy, sfaulował przeciwnika na 18 metrze.  Wykonawca rzutu wolnego oddał bezpośredni  precyzyjny strzał i pokonał naszego bramkarza. To było wszystko na co było stać gospodarzy w tym meczu. My odpowiedzieliśmy po kilku minutach kolejną bramką, gdzie Kacper Bargieł kierunkowo przyjmując piłkę odwrócił się w polu karnym  i dokładnym podaniem obsłużył nadbiegającego Michała Kowalskiego, który ustalił wynik meczu.

A już wkrótce mecz z liderem – AP Żyrardów! 10 listopada, sobota godz. 11.00. Zapraszamy do kibicowania!