Imieniny obchodzą:

Donat, Donata, Epifaniusz, Hegezyp, Herman, Przecław, Rufin.


Zdecydowane zwycięstwo! St. sierż. Anna Opęchowska – Ciak Dzielnicową 2019 roku!

Od początku stycznia trwał konkurs na Najpopularniejszego Dzielnicowego 2019 roku. Zwycięzcą tej edycji konkursu została st. sierż. Anna Opęchowska – Ciak z Posterunku Policji w Teresinie. To powtórzenie wyniku z ubiegłego roku, gdzie również triumfowała Pani Anna! Serdecznie gratulujemy!

 

st.-sierż.-Anna-Opęchowska-CiakDzielnicowy, jako policjant pierwszego kontaktu społecznego z Policją powinien stale współpracować z mieszkańcami, przedstawicielami samorządów lokalnych i organizacjami działających na danym terenie na rzecz podnoszenia poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców.

 

W styczniu rozpoczął się konkurs „Najpopularniejszy Dzielnicowy 2019 roku”. Zgodnie z przyjętą formułą konkursu, najważniejszym elementem oceny wpływającej na wyłonienie najpopularniejszego dzielnicowego była opinia społeczna wyrażona poprzez ankietę, skierowaną bezpośrednio do mieszkańców powiatu sochaczewskiego. I to właśnie mieszkańcy poprzez oddanie głosu na danego dzielnicowego wykazali uznanie dla jego zaangażowania i skuteczności na rzecz społeczności lokalnej.

 

Państwa głosy zadecydowały, że st. sierż. Anna Opęchowska – Ciak wygrała konkurs. Na dzielnicową z gminy Teresin zagłosowały aż 1464 osoby!!!

 

Pani Anna jest policjantką od 2008 roku. Od początku pełni służbę w Posterunku Policji w Teresinie. Jest pomysłodawcą akcji charytatywnej „Niebieska Gwiazdka”.  Prywatnie żona i matka dwóch chłopców. W wolnym czasie czyta książki, jeździ na rowerze i pomaga potrzebującym.

 

Drugie miejsce w  plebiscycie zajął asp. szt. Tomasz Kubiak z Posterunku Policji w Iłowie z  ilością 979 głosów.

 

Natomiast trzecie miejsce zdobył mł. asp. Tomasz Krajza z Rewiru Dzielnicowych KPP Sochaczew. Na dzielnicowego głosowało 329 osób.

 

źródło: Policja Sochaczew

Dodaj komentarz

KALENDARZ

Kwiecień 2020
P W Ś C P S N
« mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Gmina TERESIN – BIP

BIP Teresin

DODAJ OGŁOSZENIE DROBNE – MAX. 60 ZNAKÓW – ZA DARMO

Facebook