Imieniny obchodzą:

Boguchwała, Bogusław, Libert, Minodora, Tekla.


Wybierz najpopularniejszego dzielnicowego w Powiecie Sochaczewskim

Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie już jedenasty raz organizuje konkurs na „Najpopularniejszego Dzielnicowego”. Do 31 stycznia można głosować na dzielnicowego, który według Państwa zasługuje na to specjalne wyróżnienie.

 

  • Dzielnicowy, jako policjant pierwszego kontaktu społecznego z Policją powinien stale współpracować z mieszkańcami, przedstawicielami samorządów lokalnych i organizacjami działających na danym terenie na rzecz podnoszenia poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców.

 

Zgodnie z przyjętą formułą konkursu, najważniejszym elementem oceny wpływającej na wyłonienie najpopularniejszego dzielnicowego jest opinia społeczna wyrażona poprzez ankietę, skierowaną bezpośrednio do mieszkańców powiatu sochaczewskiego. To właśnie mieszkańcy poprzez oddanie głosu na danego dzielnicowego wykazują uznanie dla jego zaangażowania i skuteczności na rzecz społeczności lokalnej.

 

Zachęcamy Państwa do udziału w konkursie! Wystarczy wybrać dzielnicowego, wypełnić anonimową ankietę i wrzucić ją do urny. W Gminie Teresin są to: st. sierż. Anna Opęchowska – Ciak i st. sierż. Paweł Błaszczyk.

 

Na terenie naszej gminy urny wystawione są w następujących miejscach: Posterunek Policji w Teresinie, Urząd Gminy Teresin, wszystkie szkoły na terenie gminy Teresin.

st.-sierż.-Pawł-Błaszczyk st.-sierż.-Anna-Opęchowska-Ciak

źródło: KPP w Sochaczewie

Dodaj komentarz

KALENDARZ

Wrzesień 2020
P W Ś C P S N
« sie    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Gmina TERESIN – BIP

BIP Teresin

DODAJ OGŁOSZENIE DROBNE – MAX. 60 ZNAKÓW – ZA DARMO

Facebook