Imieniny obchodzą:

Aleksander, Anastazja, Auksencjusz, Gabriel, Gabriela, Honoryna, Leander, Leonard, Sierosława.


Wybierz najpopularniejszego dzielnicowego w Powiecie Sochaczewskim

Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie już jedenasty raz organizuje konkurs na „Najpopularniejszego Dzielnicowego”. Do 31 stycznia można głosować na dzielnicowego, który według Państwa zasługuje na to specjalne wyróżnienie.

 

  • Dzielnicowy, jako policjant pierwszego kontaktu społecznego z Policją powinien stale współpracować z mieszkańcami, przedstawicielami samorządów lokalnych i organizacjami działających na danym terenie na rzecz podnoszenia poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców.

 

Zgodnie z przyjętą formułą konkursu, najważniejszym elementem oceny wpływającej na wyłonienie najpopularniejszego dzielnicowego jest opinia społeczna wyrażona poprzez ankietę, skierowaną bezpośrednio do mieszkańców powiatu sochaczewskiego. To właśnie mieszkańcy poprzez oddanie głosu na danego dzielnicowego wykazują uznanie dla jego zaangażowania i skuteczności na rzecz społeczności lokalnej.

 

Zachęcamy Państwa do udziału w konkursie! Wystarczy wybrać dzielnicowego, wypełnić anonimową ankietę i wrzucić ją do urny. W Gminie Teresin są to: st. sierż. Anna Opęchowska – Ciak i st. sierż. Paweł Błaszczyk.

 

Na terenie naszej gminy urny wystawione są w następujących miejscach: Posterunek Policji w Teresinie, Urząd Gminy Teresin, wszystkie szkoły na terenie gminy Teresin.

st.-sierż.-Pawł-Błaszczyk st.-sierż.-Anna-Opęchowska-Ciak

źródło: KPP w Sochaczewie

Dodaj komentarz

KALENDARZ

Luty 2020
P W Ś C P S N
« sty    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Gmina TERESIN – BIP

BIP Teresin

DODAJ OGŁOSZENIE DROBNE – MAX. 60 ZNAKÓW – ZA DARMO

Facebook