Imieniny obchodzą:

Aniela, Bożysława, Ernesta, Ernestyna, Feliks, Petronela, Petronia, Petroniusz, Teodor.


Wielka pomoc dla Szpitala Powiatowego w Sochaczewie – nowa karetka i respirator

Nasilająca się epidemia koronawirusa niesie ze sobą olbrzymie niebezpieczeństwo dla nas wszystkich. Z drugiej strony jednak, udowadnia nam również dobre oblicza w postaci pomocy. To, jak bardzo możemy liczyć na wsparcie wielu instytucji, firm, osób fizycznych, ale także przedstawicieli Rządu RP nie ulega żadnej wątpliwości. Nie po raz pierwszy podporę dla naszych działań stanowi poseł Maciej Małecki. Wiceminister w Ministerstwie Aktywów Państwowych ponownie przychodzi nam z bardzo dużą pomocą.

 

Tym razem, dla Szpitala Powiatowego w Sochaczewie. Dzięki jego ogromnemu zaangażowaniu udało się pozyskać aż ponad 570 tys. zł jako wsparcie dla naszego szpitala w tym trudnym dla wszystkich czasie. Środki pochodzą od PKN Orlen S.A.. Pula ta, zostanie rozdysponowana na zakup nowej karetki pogotowia, nowy respirator, aparat do wspomagania oddychania, jak również na zakup urządzenia do dekontaminacji pomieszczeń tlenkiem wodoru.

 

A przypomnijmy, że to nie pierwszy tylko w ostatnich dniach efekt wparcia wiceministra Macieja Małeckiego dla powiatu sochaczewskiego. Dzięki jego zaangażowaniu, Grupa ORLEN nieodpłatne przekazała jakże potrzebne płyny do dezynfekcji, które następnie Starostwo Powiatowe w Sochaczewie dystrybuowało na rzecz powiatowych placówek pomocowych i jednostek organizacyjnych. Dziękujemy!

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

Pomoc

Dodaj komentarz

KALENDARZ

Maj 2020
P W Ś C P S N
« kwi    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Gmina TERESIN – BIP

BIP Teresin

DODAJ OGŁOSZENIE DROBNE – MAX. 60 ZNAKÓW – ZA DARMO

Facebook