Imieniny obchodzą:

Antoni, Ciechomir, Jarosław, Lukrecja, Paweł, Robert, Roberta, Wiesław, Wisław.


Kronika policyjna Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie: 9 -15 marca

Kronika policyjna Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie: 9 -15 marca

9 marca

Na ulicy Długiej 80 letni mieszkaniec gminy Sochaczew kierując pojazdem marki FSC Lublin doprowadził do kolizji z samochodem marki Citroen Berlingo. Sprawce ukarano mandatem karnym w wysokości 220 złotych.

 

10 marca

Na ulicy Chopina o godzinie 6:10 Kazimierz Cz. Kierując pojazdem marki Toyota nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze i najechał na tył pojazdu Daewoo, który z kolei uderzył w ogrodzenie posesji. Sprawce ukarano mandatem karnym w wysokości 300 złotych.

 

Na terenie ogródków działkowych przy ulicy Trojanowskiej nieznany sprawca wykorzystując otwarte drzwi w altance dokonał kradzieży piły elektrycznej, przewodów elektrycznych.

 

Na ulicy Smolnej nieznany sprawca z terenu posesji z niezamknietych pomieszczeń gospodarczych dokonał kradzieży przedmiotów metalowych stanowiących wyposażenie po byłej restauracji.

 

11 marca

W Zespole Szkół w Kozłowie Szlacheckim nieznany sprawca włamał się do wnętrza szkoły skąd z gabinetu dyrektora dokonał kradzieży pieniędzy.

 

Roman K. lat 72 zam. Sochaczew złożył zawiadomienie z treści którego wynika, iż nieznany sprawca dokonał kradzieży z niezabezpieczonego i niezamieszkanego domu aparatu fotograficznego marki Zenit oraz odzież.

 

W miejscowości Tułowice nieznany sprawca włamał się do piekarni skąd dokonał kradzieży armatury łazienkowej oraz wiertarki elektrycznej.

 

13 marca

W miejscowości Łaziska nieznany sprawca włamał się do domu jednorodzinnego będącego w budowie skąd dokonał kradzieży 6 grzejników centralnego ogrzewania piłę spalinową marki STIHL i szlifierkę kątową.

 

14 marca

W miejscowości Brochów Stefan D. lat 69 zamieszkały w Sochaczewie kierując ciągnikiem rolniczym z podwieszoną maszyną omijając rowerzystkę 77 letnią Stanisławę W. zamieszkałą w Brochowie, zawadził koszyk zamontowany na rowerze w wyniku czego kobieta straciła równowagę i upadła na jezdnię. Z obrażeniami ciała została przewieziona do Szpitala Powiatowego w Sochaczewie gdzie pozostała na obserwacji.

========================================================================

 

W środę 11 marca na krajowej 50 w granicach powiatu sochaczewskiego doszło do trzech wypadków, w tym dwóch śmiertelnych. Policja apeluje do kierowców o zwiększenie czujności i bezpieczną jazdę.

 

Do pierwszego wypadku doszło w okolicach godziny 5.30 w Janowie. Kierujący Fiatem Seicento nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem Renault, w wyniku czego śmierć na miejscu poniósł 60-letni kierowca Fiata.

 

Kolejne zdarzenie to już kolizja, do której doszło o godzinie 7.50 w Żdżarowie. Miało tam miejsce tylne zderzenie pojazdu BMW ze Skodą. Kierujący pojazdem BMW nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami.

Trzecie zdarzenie tego dnia miało miejsce po godzinie 16.00 w Miejscowości Andrzejów Duranowski, na trasie k-50. Doszło tam do czołowego zderzenia pojazdów. Kierująca Toyotą Yaris  zderzyła się z kierowcą  samochodu ciężarowego marki DAF. Kierująca Toyotą (70 letnia kobieta) poniosła śmierć na miejscu. Prawdopodobna przyczyna: jazda po niewłaściwej stronie jezdni.

wypadek2 wypadek

 

autor. sierż. Joanna Olszar, KPP Sochaczew

Dodaj komentarz

KALENDARZ

czerwiec 2023
P W Ś C P S N
« gru    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Gmina TERESIN – BIP

BIP Teresin

DODAJ OGŁOSZENIE DROBNE – MAX. 60 ZNAKÓW – ZA DARMO

Facebook