Imieniny obchodzą:

Erazm, Jozafat, Katarzyna, Tęgomir.


Sochaczewski szpital zwraca się z apelem do wolontariuszy

Szpital Powiatowy w Sochaczewie zwraca się z apelem do osób chcących pomóc w opiece nad pacjentami i zatrudnić się w szpitalu lub podjąć pracę na zasadzie wolontariatu. Największy deficyt kadr jest obecnie w personelu salowych i sanitariuszy, ale także dramatycznie zaczyna brakować pielęgniarek.

szpital

 

Codziennie odnotowujemy coraz większą liczbę pacjentów potrzebujących naszej pomocy. Równocześnie personel szpitala jest w obowiązku izolacji, kwarantanny lub przebywa na zwolnieniach lekarskich. Absencja personelu spowodowała duże problemy w możliwości zapewnienia zwiększonego zapotrzebowania na opiekę dla mieszkańców powiatu sochaczewskiego.

 

 

 

Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, żeby zachować ciągłość pracy oddziałów szpitalnych, jednakże sytuacja wymaga zwiększenia kadr. Zwracamy się z w szczególności z apelem do osób, które straciły pracę, świadczą prace zdalną, ale również osób wykonujących zawody medyczne, czy też studentów różnych uczelni, w tym szkół medycznych, ponieważ potrzebujemy wsparcia w każdy dzień tygodnia, zarówno na dyżurach w dzień, jak również w nocy.

 

 

Osoby, które zdecydują się na podjęcie tego wyzwania i wsparcie szpitala w tak trudnych czasach walki z pandemią, prosimy o przesyłanie swoich aplikacji z danymi kontaktowymi, CV oraz akcesu w jakiej formie oraz czasie mogliby podjąć się tego zadania na adres e-mail: kadry@szpitalsochaczew.pl.

 

 

Zespół Opieki Zdrowotnej „Szpitala Powiatowego” w Sochaczewie

Dodaj komentarz

KALENDARZ

Listopad 2020
P W Ś C P S N
« paź    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Gmina TERESIN – BIP

BIP Teresin

DODAJ OGŁOSZENIE DROBNE – MAX. 60 ZNAKÓW – ZA DARMO

Facebook