Imieniny obchodzą:

Jan, Klarysa, Miłorad, Roland, Roman, Romuald.


Rozpoczęły się darmowe szkolenia komputerowe w Teresinie. Są jeszcze wolne miejsca!

???????????????????????????????W miniony weekend w Gminie Teresin rozpoczął się cykl 10 szkoleń mających na celu zapobieganie wykluczeniu cyfrowemu w ramach projektu dofinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Projekt pn. „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego” skierowany jest do mieszkańców powyżej 25. roku życia.

 

Jego celem jest przybliżenie wiedzy komputerowej na poziomie użytkowym w następujących blokach tematycznych: Rodzic w Internecie, Mój biznes w sieci, Rolnik w sieci, Moje finanse w sieci, Tworzę bloga, Działam w sieciach, Kultura w sieci. Pierwsza grupa skorzystała z tego z ogromnym powodzeniem i do tego całkowicie za darmo. Prowadzący chwalił zaangażowanie oraz postępy uczestników, uczestnicy zaś perfekcyjną organizację (warunki lokalowe – szkolenie odbyło się w odnowionym budynku „Dworca TO.Kultura!”, materiały szkoleniowe, obiad i zaangażowanie szkolącego).

 

Z relacji osób uczestniczących w szkoleniu wypłynął bardzo pozytywny obraz przedsięwzięcia. Ale najważniejszy jest fakt, że projekt z powodzeniem przybliża i oswaja ten w sumie tak złożony informatyczny temat naszym mieszkańcom. Z pewnością ułatwi im to życie w dzisiejszym cyfrowym świecie. Optymizmem napawa też fakt, że większość uczestników szkolenia deklaruje chęć kontynuowania tego rodzaju nauki, co świadczy jednoznacznie o trafności projektu.

 

Są jeszcze wolne miejsca zatem zapraszamy do udziału w kolejnych szkoleniach – szczególne zaproszenie kierujemy do rodziców, którzy chcą dowiedzieć się jak ochronić swoje dzieci przed cyberprzemocą. Zapraszamy również osoby, które chcą poruszać się po świecie zakupów internetowych, zarówno tych którzy korzystają z komputera, jak i tych, którzy dotychczas z komputerem nie mieli do czynienia. Tych, którzy chcą wziąć udział w szkoleniach zapraszamy do zgłaszania się do Urzędu Gminy Teresin, do Biura Obsługi Mieszkańców, parter lub pod numerem telefonu 46 8642565 (decyduje kolejność zgłoszeń).

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????

UG Teresin

Dodaj komentarz

KALENDARZ

Sierpień 2020
P W Ś C P S N
« lip    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Gmina TERESIN – BIP

BIP Teresin

DODAJ OGŁOSZENIE DROBNE – MAX. 60 ZNAKÓW – ZA DARMO

Facebook