Imieniny obchodzą:

Jan, Klarysa, Miłorad, Roland, Roman, Romuald.


Podsumowanie akcji „Znicz” 2017″ na drogach powiatu sochaczewskiego

294-25184Czas podsumować akcję „Znicz” na drogach powiatu sochaczewskiego. W ciągu kilku dni odnotowaliśmy dwa wypadku drogowe i 20 kolizji. Mimo, iż zakończyliśmy te działania, w dalszym ciągu apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

 

Akcja „Znicz” na terenie powiatu sochaczewskiego trwała od 27 października do 2 listopada br. Jest to czas, gdy zdecydowana większość odwiedza groby swoich bliskich. Dla sochaczewskich policjantów jest to jednak okres wzmożonych działań mających na celu wyeliminowanie zagrożenia. W zapewnienie Państwa bezpieczeństwa zostali zaangażowani policjanci wszystkich wydziałów sochaczewskiej komendy, posterunków oraz zaprzyjaźnieni uczniowie klasy mundurowej Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza.

 

Funkcjonariusze ruchu drogowego realizowali czynności mające na celu ograniczenie negatywnych zachowań na drogach, zapewnienie ich użytkownikom bezpiecznej podróży do miejsc docelowych i powrotu do domu oraz utrzymanie płynności ruchu. Policjanci drogówki sprawdzali z jaką prędkościach poruszali się kierowcy na drogach dojazdowych, czy kierujący i pasażerowie stosują się do obowiązku używania pasów bezpieczeństwa i czy dzieci są przewożone w prawidłowy sposób. Kontrolowano stan trzeźwości kierujących oraz stan techniczny pojazdów, właściwe używanie świateł zewnętrznych pojazdów, stosowanie przez pieszych poruszających się po drodze po zmierzchu poza obszarem zabudowanym elementów odblaskowych.

 

Podczas kilkudniowej policyjnej akcji odnotowaliśmy 2 wypadki w których ranne zostały dwie osoby. Na terenie powiatu powiatu sochaczewskiego doszło do 20 kolizji. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze.

 

sierż. sztab. Agnieszka Dzik

Dodaj komentarz

KALENDARZ

Sierpień 2020
P W Ś C P S N
« lip    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Gmina TERESIN – BIP

BIP Teresin

DODAJ OGŁOSZENIE DROBNE – MAX. 60 ZNAKÓW – ZA DARMO

Facebook