Imieniny obchodzą:

Dobiegniew, Fabian, Sebastian.


Oferta pracy w BS w Teresine PRACOWNIK DS MONITORINGU EKSPOZYCJI KREDYTOWYCH

Bank Spółdzielczy w Teresinie poszukuje  odpowiedzialnej i kompetentnej osoby na stanowisko:

PRACOWNIK DS MONITORINGU EKSPOZYCJI KREDYTOWYCH

 

Miejsce pracy: Bank Spółdzielczy w Teresinie ul. Szymanowska 14, 96-515 Teresin

 

GŁÓWNE ZADANIA:

 1. bieżące monitorowanie terminowości spłat należności ekspozycji kredytowych oraz sytuacji ekonomiczno-finansowej kredytobiorców;
 2. terminowe wysyłanie upomnień do klientów, na podstawie analizy terminowości spłat i opóźnień w spłacie należności kredytowych;
 3. terminowe monitorowanie zabezpieczeń ekspozycji kredytowych, w tym aktualności polis ubezpieczeniowych;
 4. przygotowanie i przedkładanie Zarządowi  Banku wniosków o zmianę klasyfikacji kredytów zgodnie z obowiązującymi przepisami;
 5. coroczna analiza rynku, na którym Bank finansuje nieruchomości;

 

POSZUKUJEMY OSOBY POSIADAJĄCEJ:

 1. wykształcenie co najmniej średnie o kierunku ekonomicznym lub wykształcenie wyższe (kierunek: finanse, ekonomia, bankowość),
 2. mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w instytucji finansowej lub znajomość podstawowych zasad rachunkowości z umiejętnością czytania bilansu i książki przychodów i rozchodów,
 3. mile widziana wiedza w obszarze: zasad udzielania kredytów, ustanawiania prawnych form zabezpieczeń, prowadzenia dokumentacji finansowej przedsiębiorstw,
 4. umiejętności analityczne, predyspozycje do pracy z klientem i wysoką kulturę osobistą,
 5. umiejętność pracy w zespole,
 6. dyspozycyjność.

 

OFERUJEMY:

 1. ciekawą pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
 2. zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
 3. dostęp do nowoczesnych rozwiązań i nowych technologii,
 4. pakiet socjalny,
 5. możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

 

 • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów (CV oraz list motywacyjny) na adres: k.lesinska@bsteresin.pl
 • W tytule wiadomości prosimy wpisać: „pracownik ds monitoringu”.

 

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

 

W zgłoszeniach prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Spółdzielczy w Teresinie  moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

 

INFORMACJA  O  PRZETWARZANIU  DANYCH  OSOBOWYCH

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, dalej: Rozporządzenie) Bank Spółdzielczy w Teresinie  informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych:

 • Administratorem danych jest Bank Spółdzielczy w Teresinie z siedzibą przy ul. Szymanowskiej 14, 96-515 Teresin, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Rejestr Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000054104, NIP 837-10-11-396, REGON 000509360, telefon: 046 861 37 87, 046 861 38 25, email: centrala@bsteresin.sgb.pl, zwany dalej „Bankiem”.
 • W Banku został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez adres poczty elektronicznej: iod@bsteresin.pl lub pisemnie (na adres siedziby Banku). Z Inspektorem Ochrony Danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
 • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji / okres tej i przyszłych rekrutacji / przez okres 2 lat wyznaczony przez Administratora.
 • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji.
 • Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. 
 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest niezbędne do poprawnego przeprowadzenia rekrutacji; przypadku niepodania danych osobowych Bank zmuszony jest odmówić przyjęcia oferty kandydata do pracy.
 • W zakresie w jakim dane osobowe są zbierane na podstawie Pani/Pana zgody, podanie danych osobowych jest dobrowolne.
 • Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w „Polityce kadrowej – procedura rekrutacji i selekcji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami do pracy.

 

OGŁOSZENIE SPONSOROWANE prze Bank Spółdzielczy w Teresinie

 

 

Dodaj komentarz

KALENDARZ

Styczeń 2020
P W Ś C P S N
« gru    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Gmina TERESIN – BIP

BIP Teresin

DODAJ OGŁOSZENIE DROBNE – MAX. 60 ZNAKÓW – ZA DARMO

Facebook