Imieniny obchodzą:

Bożeciech, Bożydar, Hipolit, Hipolita, Ifigenia, Jonasz, Laurenty, Mateusz, Mira.


Od pokrzywdzonego zażądali pieniędzy na wódkę

Policjanci z Leszna i Kampinosu zatrzymali dwoje mieszkańców kampinoskiej gminy chwilę po tym, gdy zaatakowali jadącego do pracy pokrzywdzonego. Mężczyzna jadąc rowerem został zatrzymany przez dwie osoby, które żądając pieniędzy na wódkę zaczęły go kopać i uderzać po głowie. Pokrzywdzony z obrażeniami ciała trafił na obserwację do szpitala. 30-latka i 35-latek w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Mieli od 2 do 2,6 promila alkoholu w organizmie. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

policja radiowówmini

 

Początek lipca, dochodziła 7:00, gdy dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który został pobity. Na miejsce, gdzie doszło do zdarzenia udali się policjanci pełniący służbę na terenie lesznowskiej i kampinoskiej gminy. W rozmowie z pokrzywdzonym ustalili, że gdy ten jechał na rowerze do pracy w pewnym momencie został zatrzymany i zaatakowany przez dwoje mieszkańców kampinoskiej gminy. Osoby te żądając pieniędzy na wódkę zaczęły go kopać i uderzać po głowie. Na koniec zabrały pokrzywdzonemu plecak, następnie oddaliły się.

 

Pokrzywdzony z obrażeniami ciała trafił na obserwację do szpitala. W tym czasie policjanci z Kampinosu i Leszna zatrzymali dwoje mieszkańców kampinoskiej gminy oraz odzyskali porzucony w zaroślach skradziony plecak. 30-latka i 35-latek w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Mieli od 2 do 2,6 promila alkoholu w organizmie. Do czasu wytrzeźwienia trafili do policyjnej celi. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

 

źródło: www.kppbabice.policja.waw.pl

Dodaj komentarz

KALENDARZ

Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« sie    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Gmina TERESIN – BIP

BIP Teresin

DODAJ OGŁOSZENIE DROBNE – MAX. 60 ZNAKÓW – ZA DARMO

Facebook