Imieniny obchodzą:

Jan, Klarysa, Miłorad, Roland, Roman, Romuald.


NETFALA – Stawiamy na rozwój naszego regionu

Stworzył firmę, która jest spełnieniem marzeń i miejscem do realizacji pasji. Dał nowe miejsca pracy i doprowadził Internet do lokalizacji, o których nie pamiętali znani operatorzy telekomunikacyjni.

 

Obecnie NETFALA jako jedna z nielicznych oferuje możliwość nagrania do 100 godzin dowolnych programów telewizyjnych i jak na lokalnego dostawcę usług dysponuje wysokiej klasy sprzętem, który doprowadza światłowodem Internet do mieszkań. Jak zamienić pasję w biznes i czy bycie lokalnym dostawcą usług internetowych się opłaca? Opowie Mariusz Chmielewski, właściciel firmy telekomunikacyjnej NETFALA z Ożarowa Mazowieckiego.

 

Innowacyjna, lokalna i wychodząca naprzeciw potrzebom klientów, tak można określić w trzech słowach działalność Mariusza Chmielewskiego.

 

NETFALA, to usługodawca kompleksowego pakietu: telewizji cyfrowej, telefonu oraz Internetu. Bez oferty jego firmy wielu mieszkańców Ożarowa Mazowieckiego i okolic nie mogłoby oglądać transmisji na żywo z Euro2016 lub sprawdzać wyników meczów dzięki szybkiemu łączu internetowemu.

 

Biznesmen zainwestował w rozwój firmy, będącej spełnieniem jego zainteresowań i planów o pracy na własną rękę. Czy przyszło mu to z łatwością? Nie, ale każdy wysiłek wraz z poświęceniem po prostu się opłaca, zwłaszcza, że NETFALA ma liczne grono zadowolonych odbiorców.

netfala_logo

Czy początki były trudne?

 

– Firmę założyłem w 2002 roku. Była i jest zwieńczeniem moich zainteresowań związanych z telekomunikacją. Dzięki niej rozwijam się w zawodzie i pogłębiam wiedzę zdobytą na studiach. Na początku działalności byłem człowiekiem od wszystkiego. Sam jeździłem na instalację usług, oferowałem serwis, w razie zgłoszeń i potrzeby.

To mnie nauczyło pokory, ale również ciężkiej pracy, której poświęcałem cały swój czas. To mi pozwoliło poznać ten biznes od podstaw. Obecnie przekazuję doświadczenie pracownikom podczas szkoleń i pracy terenowej. Wiem jedno, że na rozwój firmy składa się poświęcony czas, trud i dużo cierpliwości, ale przede wszystkim zaufany i dobrze wykwalifikowany zespół pracowników.

 

Ale mimo wszystko warto?

 

– Uważam, że mam dużo szczęścia, bo udało mi się w życiu robić to, co naprawdę lubię. Firma jest dla mnie bardzo ważna. Poświęcam jej się całkowicie, przyczynia się do systematycznego poszerzania oferty i rozszerzania zasięgu mojej działalności. Lubię, gdy wprowadzamy nowoczesne rozwiązania, dopasowujemy ofertę do potrzeb zamawiającego, nie boimy się innowacji. To powoduje, że jesteśmy elastyczni, a klienci mogą nam zaufać.

 

Czy NETFALA jest konkurencją dla dużych graczy znanych na rynku?

 

– Ciągle szukam ulepszeń, które powodują, że usługi będą świadczone na najwyższym, aktualnie osiągalnym poziomie. W firmie uznajemy zasadę bliskich relacji z klientem. Działamy lokalnie, osoby zainteresowane naszą ofertą, zawsze są traktowane jak sąsiedzi, którym trzeba pomóc jeśli się do nas zwrócą.

 

 

Trochę jak z pożyczaniem szklanki cukru, jako pretekst do zapoznania się?

 

– Jesteśmy blisko abonentów, odpowiadamy na ich potrzeby i sugestie. Na pewno usuwamy awarie dużo szybciej niż korporacje, a to się liczy wśród odbiorców. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klienta. Każdą sugestię abonentów dokładnie analizujemy i sprawdzamy, czy jesteśmy w stanie dostosować oferty do oczekiwań klienta.

 

Lokalnie, czyli lepiej?

 

– Naszym atutem jest to, że mamy polski kapitał, tu się rozliczamy i chcemy wspierać lokalną społeczność. W naszej firmie zatrudniamy pracowników z okolicznych gmin. Tworzymy infrastrukturę dostosowaną do współczesnych wymogów telekomunikacyjnych. Doprowadzamy sieci światłowodowe do miejsc, w których do tej pory mieszkańcy nie mogli liczyć na szybkie łącze internetowe, nie wspominając o obsłudze przez dużych operatorów.

 

 

Jaki zasięg terytorialny ma NETFALA?

 

– Budujemy sieć, która powinna zaspokoić potrzeby użytkowników przez następne 25 lat. Jest to obecnie najnowocześniejsza, najlepsza i najbardziej niezawodna technologia FTTH, dzięki której doprowadzane s ą ś w i a t ł o w o d y bezpośrednio do mieszkań. Dzięki poszerzeniu oferty oraz ciągłemu rozwojowi firmy, w tym stworzenie nowych etatów, jesteśmy w stanie świadczyć usługi mieszkańcom powiatu warszawskiego zachodniego, sochaczewskiego i grodziskiego. Usługi skierowane do firm mają większy zasięg. Mamy klientów z całej Polski. Obsługujemy gminy oraz duże firmy, co tylko potwierdza wysoką jakość sieci telekomunikacyjnej, którą budujemy.

 

 

Co Państwo oferują swoim klientom?

 

– Przede wszystkim Internet, radiowy i światłowodowy. Nowoczesną telewizję cyfrową, której ofertę wciąż rozszerzamy. Obsługujemy także abonentów telefonii stacjonarnej i mobilnej. Mamy również ofertę skierowaną do biznesu. Przedsiębiorcom oferujemy szybki Internet, transmisję danych, dzierżawę włókien światłowodowych oraz usługi mobilne. Osoby zainteresowane ofertą mogą zadzwonić pod numer telefonu

22 350 47 00 lub zapraszamy na stronę www.netfala.pl

 

 

Co NETFALA może zaoferować w przyszłości?

 

– Obecnie rozszerzamy usługi telewizji cyfrowej. W naszej ofercie znajduje się multiroom. Widzowie mogą korzystać z wielu opcji typu pauza, nagrywanie, zatrzymywanie, a co najważniejsze jako nieliczni oferujemy możliwość nagrania do 100 godzin dowolnych programów, nawet tych, które były emitowane dwa dni temu. Najbardziej zależy mi na migracji obecnych abonentów usług radiowych na usługi w technologii światłowodowej. Naszym celem jest rozbudowa sieci światłowodowej w regionie, tak by dotrzeć do każdego domu jednorodzinnego. Chcemy być rozpoznawalni i wciąż mieć status niekorporacyjnej marki, która wspiera lokalną społeczność.

ikonki

 

Dziękuję za rozmowę

 

Dodaj komentarz

KALENDARZ

Sierpień 2020
P W Ś C P S N
« lip    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Gmina TERESIN – BIP

BIP Teresin

DODAJ OGŁOSZENIE DROBNE – MAX. 60 ZNAKÓW – ZA DARMO

Facebook