Imieniny obchodzą:

Gerard, Gerarda, Gerhard, Maria, Teodor, Tomir, Uniegost.

Eliza Galińska, zawodniczka Filipides Teresin, Mistrzynią Polski w Biegach Anglosaskich!

14 kwietnia w Ustrzykach Dolnych odbyły się Mistrzostwa Polski w Biegach Anglosaskich. Trasa zawodów przebiegała trasą narciarską na górę „Kamienna Laworta” (765 m n.p.m.). Długość trasy wynoszącą 1,9km z przewyższeniem +-110m Elizka pokonała w czasie 9.45 wyprzedzając drugą na mecie Aleksandrę Strzelczyk z UKS Olimp Kozienice o 51s!

W kategorii U14 gdzie startowała Elizka bieg ukończyło 38 zawodniczek z całej Polski. To kolejny sukces tej przesympatycznej dziewczyny. W zawodach udział brała również Ada Bany. Startowała na dystansie 1km z przewyższeniem +-45m. Ada zajęła wysokie 11 miejsce, na 35 sklasyfikowanych zawodniczek.