Imieniny obchodzą:

Boguchwała, Bogusław, Libert, Minodora, Tekla.


Drużyna „Teresińskie Lwy” wygrała piłkarski Turniej Czterech Boisk!

received2198209193794723Turniej Czterech Boisk to impreza sportowa która niezmiennie od lat we wrześniu przyciąga mnóstwo pasjonatów piłki kopanej. W tym roku na boiskach gmin Teresin (boisko GOSiR Teresin oraz Orlik Szymanów), Stare Babice, Ożarów Mazowiecki i Błonie spotykało się 14 drużyn wraz z towarzyszącymi im kibicami. Wizyta w każdej z gmin była traktowana jako jeden turniej, w którym drużyny 10-cio osobowe walczyły o jak najlepsze pozycje w drabince punktowej.

 

Ciężko opowiedzieć o emocjach, które towarzyszyły zawodnikom przez cztery kolejne piątki września. Dość powiedzieć, że do rozstrzygnięcia każdy z zespołów musiał zaczekać do ostatniego meczu i ostatniego gwizdka.  Grali nie tylko zawodowcy, ale także dzieci, młodzież i osoby starsze – wszyscy, którzy chcą aktywnie wypoczywać i zmagać się w takich zawodach. O powodzeniu imprezy, o jej konieczności niech świadczy fakt, że zapisy na nią trwały tylko 6 godzin!

 

Sporo medali złotych i srebrnych z różnych boisk przywieźli zawodnicy Teresińskich Lwów oraz KS Maszna. W klasyfikacji końcowej na podium znalazły się właśnie te dwie drużyny z gminy Teresin. Teresińskie Lwy zasłużenie wywalczyły złoty puchar. Medale odbierali kolejno: Artur Wróbel, Jakub Antczak, Tomasz Jurzyński, Michał Nowakowski, Mikołaj Izak, Robert Izak, Kamil Bartosiewicz, Krzysztof Bargieł, Konrad Dentko.

 

Jednocześnie najlepszym piłkarzem turnieju jednogłośnie został wybrany Kamil Bartosiewicz, a najlepszym bramkarzem turnieju Michał Nowakowski – zawodnicy tejże drużyny. Brązowymi medalami i pucharem została również uhonorowana drużyna KS Maszna w składzie: Damian Starus, Arkadiusz Lipiński, Daniel Żakowski, Jarosław Żakowski, Tomasz Gral, Bartosz Kaczmarek, Jarosław Seroczyński, Mirosław Bartczak, Marcin Przybylski, Jan Lot.

I Miejsce - Teresińskie Lwy Wesoła Ekipa - II miejsce KS Maszna - III miejsce

Cieszyła frekwencja, cieszyła pogoda, a przede wszystkim sportowa rywalizacja. Dziękujemy organizatorom i prowadzącym za profesjonalne przygotowanie imprezy. Piłkarzom życzymy sukcesów i wytrwałości oraz spotkania na boiskach w przyszłym roku!

 

Organizatorami Turnieju Czterech Boisk 2018 byli:

Samorząd Województwa Mazowieckiego

Powiat warszawski zachodni

KS Teresin

GOSiR Stare Babice
Misja Kampinos
UKS Bieniewiczanka
SM Ożarów Mazowiecki
GOSiR Teresin
ULKS „Ryś” Kampinos

Projekt współfinansowany był ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego i z samorządu Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

 

 

Relacja filmowa z tego wydarzenia pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=OhViiGa4aoY .

Dodaj komentarz

KALENDARZ

Wrzesień 2020
P W Ś C P S N
« sie    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Gmina TERESIN – BIP

BIP Teresin

DODAJ OGŁOSZENIE DROBNE – MAX. 60 ZNAKÓW – ZA DARMO

Facebook