Imieniny obchodzą:

Aaron, Bogusław, Halina, Klarysa, Marian, Niegosława, Teobald.


CD Stokrotka Lublin wygrywa Turniej ,,CH Robinson Road to World Cup Russia 2018’’

W sobotę, 9 czerwca, na Orliku w Szymanowie odbył się interesujący turniej piłkarski ,, CH Robinson Road to World Cup Russia 2018’’ , który przybliżył Nas do tego Globalnego wydarzenia.

 

Pogoda sprzyjała sportowej rywalizacji. W pierwszej fazie turnieju 11 zespołów zostało podzielonych na dwie grupy eliminacyjne. Spotkania były niezwykle zacięte i emocjonujące, strzelono ponad 100 goli

 

Tytuł Najlepszego zawodnika Turnieju zdobył Adrian Dąbrowski z CD Stokrotka Teresin, Najlepszego obrońcy i najsympatyczniejszego zawodnika Turnieju Krzysztof Woś z CD Stokrotka Lublin, a za Najlepszego Bramkarza Turnieju uznano Huberta Biniendę z CD Piotr i Paweł.

 

W finale CD Stokrotka Lublin pokonała po rzutach karnych Regestę Pińczów, w spotkaniu o 3 miejsce CD Piotr i Paweł pokonał OSP Szymanów 2:0 , Po zakończeniu spotkań pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody wręczyli organizatorzy Turnieju Prezes CH Robinson Polska SA Arkadiusz Glinka oraz Manager oddziału CH Robinson w Teresinie Krzysztof Włodarczyk. Głos zabrał także radny Gminy Teresin Hubert Konecki, który w bardzo ciepłych słowach podsumował to sportowe wydarzenie oraz zaprosił na kolejny turniej piłkarski który odbędzie się na Orliku w Szymanowie w dn. 30/06/2018

DSC_0989 DSC_0978 DSC_0925 DSC_0920 DSC_0856 DSC_0842

Poniżej szczegółowe wyniki:

Tabela Grupy A

  1. CD Piotr i Paweł 15 pkt. 14:1
  2. OSP Szymanów 10 pkt. 5:2
  3. CD Stokrotka Teresin 9 pkt. 12:5
  4. CH Robinson Warszawa 6 pkt. 8:9
  5. CD Tesco Komorniki 3 pkt. 5:14
  6. CH Robinson Projekt Tesco 2:14

Tabela Grupa B

  1. Regesta Pińczów 9 pkt. 9:2
  2. CD Stokrotka Lublin 7 pkt 8:3
  3. CD Tesco Teresin 7 pkt 4:3
  4. Hopi Polska 6 pkt 5:5
  5. CH Robinson Teresin 0 pkt 1:14

 

Runda Finałowa

Spotkania o miejsca 9-11;

CH Robinson Teresin – CD Tesco Komorniki 1:4

CH Robinson Teresin – CH Robinson Projekt Tesco 3:3 k 7:6

Spotkania półfinałowe o miejsca 5-8

CD Stokrotka Teresin – Hopi Polska 2:1

CD Tesco Teresin – CH Robinson Warszawa 3:0

Spotkania półfinałowe o miejsca 1-4

CD Piotr i Paweł – CD Stokrotka Lublin 1:3

Regesta Pińczów – OSP Szymanów 2:1

Spotkanie o 7. miejsce

Hopi Polska – CH Robinson Warszawa 1:1 k. 1:3

Spotkanie o 5. miejsce

CD Stokrotka Teresin – CD Tesco Teresin 1:1 k. 3:1

Spotkanie o 3. miejsce

CD Piotr i Paweł – OSP Szymanów 2:0

Finał

CD Stokrotka Lublin – Regesta Pińczów 0:0 k. 2:1

 

 

Składy drużyn:

 

Skład CD Stokrotka Lublin – Adrian Siedlecki, Dawid Marzec, Sebastian Wawer, Radosław Jadach, Rafał Stepień, Kamil Fronc, Jakub Fronc, Gabriel Dyś, Damian Jurek, Leszek Kwiatkowski, Krzysztof Woś

Skład Regesta Pińczów – Sylwester Jonczyk, Arkadiusz Sadowski, Łukasz Łach, Krzysztof Ziółkowski, Mateusz Karcz, Tomasz Śliwa, Michał Pasternak

Skład CD Piotr i Paweł – Grzegorz Affek, Maciejczak Daniel, Dymak Piotr, Gral Tomasz, Węsek Grzegorz, Binienda Hubert, Ożarek Jakub, Żwierzchowski Sebastian, Jankowski Daniel

Skład OSP Szymanów – Kamil Kozłowski, Jakub Rybicki, Patryk Milczarek, Szymon Komorowski, Mateusz Grzegorek, Piotr Jabłoński, Piotr Witak, Krzysztof Wójcik, Jakub Antolak, Łukasz Kamionka

Skład organizatorów CH Robinson Teresin – Trzoch Daniel, Trzoch Jarosław, Odolczyk Michał, Orliński Mateusz, Włodarczyk Krzysztof, Andrzejczak Robert, Pływaczewski Michał

Dodaj komentarz

KALENDARZ

lipiec 2022
P W Ś C P S N
« gru    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Gmina TERESIN – BIP

BIP Teresin

DODAJ OGŁOSZENIE DROBNE – MAX. 60 ZNAKÓW – ZA DARMO

Facebook