Imieniny obchodzą:

Andrzej, Euzebiusz, Feliks, Henryk, Jan Gwalbert, Paweł, Piotr, Tolimir, Weronika.


Rusza projekt „Bliżej kina”. Zapisz się na szkolenie z zakresu sztuki filmowej

Większość z nas lubi oglądać filmy. A czy ktoś z Was chciałby poznać tajniki filmowego rzemiosła? A może ktoś z Was marzył kiedyś o nagraniu własnego filmu? Dzięki nowemu projektowi Teresińskiego Ośrodka Kultury już niedługo będzie to możliwe!

 

Projekt „Bliżej kina” opiera się na realizacji sześciu bezpłatnych szkoleń z zakresu sztuki filmowej, w których weźmie udział grupa 50 zgłoszonych ochotników. Uczestnicy projektu w wyniku szkoleń zrealizują własne etiudy filmowe, które zostaną zaprezentowane podczas imprezy finałowej. Filmy wezmą udział w konkursie, w którym jurorzy ocenią realizacje i wręczą nagrody najlepszym ich zdaniem dziełom. Po zakończeniu projektu filmy będą udostępnione w internecie.

 

Projekt skierowany jest do mieszkańców gmin Teresin, Nowa Sucha, Baranów i Rybno. W szkoleniach mogą wziąć osoby powyżej 12 r.ż. Nie wymagane jest żadne doświadczenie filmowe!

 

Do 10 września czekamy na zgłoszenia grup od dwóch do dziesięciu osób, które zdecydują się na udział w szkoleniach i nagranie własnego filmu. Wystarczy wypełnić kartę zgłoszenia i dostarczyć ją do Teresińskiego Ośrodka Kultury (osobiście lub listownie) albo przesłać na adres kasia@tok.art.pl do 10 września.

 

 

Operacja pn. „Bliżej kina” mająca na celu realizację projektu grantowego Lokalnej Grupy Działania Ziemia Chełmońskiego pn. „Aktywnie z LGD” współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach na operacji w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”.  Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Ziemia Chełmońskiego.

 

KARTA ZGŁOSZENIA

REGULAMIN

BLIZEJ KINA plakat

Pozdrawiamy!

Kino za Rogiem w TOK-u

Dodaj komentarz

KALENDARZ

Lipiec 2020
P W Ś C P S N
« cze    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Gmina TERESIN – BIP

BIP Teresin

DODAJ OGŁOSZENIE DROBNE – MAX. 60 ZNAKÓW – ZA DARMO

Facebook